SKŁADNIKI

Asortyment naturalnych produktów do pielęgnacji skóry
dla mamy i dziecka.


Nasza skóra ma podstawowe właściwości, które chronią nas przed niekorzystnym wpływem środowiska.

Nasza skóra powinna być chroniona, ale niestety większość produktów do pielęgnacji tego nie zapewnia. Często zawierają one toksyczne, odwadniające i zanieczyszczające składniki, czasami w dużych stężeniach. Składniki tych produktów często mogą pogorszyć stan naszej skóry i powodować szkodliwe skutki uboczne.

W NATURALSOPHY zwracamy szczególną uwagę na pochodzenie składników. Nasze wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry są formułowane z wysoce aktywnych, certyfikowanych organicznych i naturalnych składników, czystych olejków eterycznych i olejków z roślin owocowych.

SKŁADNIKI AKTYWNE

OLEJE ORGANICZNE

MASŁO I WOSK

ZAPACHY

ORGANICZNY ŚWIEŻY SOK Z ALOESU
Zamiast wody wypełniającej kosmetyk, używamy organicznego aloesu. Organiczny Aloe Vera (Aloe Barbadensis Leaf) zawiera ponad 160 ważnych niezbędnych witamin. Te naturalne witaminy działają w doskonałej harmonii, tworząc synergię prozdrowotnych właściwości, doskonale wzmacniających i oczyszczających skórę.

Należą do nich mono i polisacharydy, które mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne dla skóry.

Organic Baby Cream  Organic Beauty Cream

 

KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy wiąże wilgoć i zapobiega szybkiemu odparowaniu naturalnego nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy działa szczególnie dobrze w połączeniu z organicznym aloesem, przyczyniając się do uzyskania jędrniejszej i gładszej powierzchni skóry.

Organic Beauty Cream

PRZECIWUTLENIACZE
Przeciwutleniacze są małymi pomocnikami, które chronią nasze komórki przed wolnymi rodnikami w środowisku. Wolne rodniki często powodują podrażnienia i stany zapalne skóry prowadzące do  jej przedwczesnego starzenia się. Zewnętrzne i wewnętrzne stosowanie przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i E, jest ważne dla wzmocnienia właściwości ochronnych skóry.

Organic Wonder Oil  Organic Baby Cream  Organic Beauty Cream

TLENEK CYNKU
Tlenek cynku ma właściwości przeciwzapalne, łagodzące i przeciwbakteryjne.

OLEJE ORGANICZNE


Używamy jednych z najskuteczniejszych, naturalnych olejów organicznych, które doskonale nadają się do leczenia skóry. Te naturalnie występujące oleje mają również właściwości przeciwzapalne, które przyczyniają się do rewitalizacji skóry.

ORGANICZNY OLEJ SEZAMOWY


Organiczny Olejek – Wonder Oil

ORGANICZNY OLEJ AWOCADO


Organiczny olejek – Wonder Oil
Organiczny krem dla dzieci – Baby Cream
Organiczny krem dla kobiet – Beauty Cream

ORGANICZNY OLEJ MIGDAŁOWY


Organiczny olejek – Wonder Oil
Organiczny krem dla dzieci – Baby Cream
Organiczny krem dla kobiet – Beauty Cream

ORGANICZNY OLEJ ARGANOWY


Organiczny krem dla kobiet – Beauty Cream

ORGANICZNY OLEJ JOJOBA
Organiczny olej jojoba jest wolny od chemicznych dodatków i odżywia skórę. Reguluje równowagę nawilżenia skóry, uelastycznia i wygładza. Olej jojoba pomaga wzmocnić naturalne właściwości ochronne skóry przed zimnem, słońcem i ciepłem.

OLEJ KOKOSOWY
Olej kokosowy (Cocos Nucifera) jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3 i mega 6. Zawiera witaminy i pierwiastki śladowe o właściwościach przeciwbakteryjnych i nawilżających, które leczą i odżywiają skórę.

OLEJ ARGANOWY
Ten specjalny olej składa się w 80% z nienasyconych kwasów tłuszczowych, chroni skórę przed odwodnieniem i zapobiega powstawaniu zmarszczek.

MASŁO I WOSK


Te całkowicie naturalne masła mają właściwości bardzo nawilżające. Nienasycone kwasy tłuszczowe oraz liczne witaminy i minerały, które zawierają, wygładzają i zmiękczają skórę.

ORGANICZNE MASŁO KAKAOWE


Organiczny krem dla dzieci – Baby Cream

ORGANICZNE MASŁO MANGO


Organiczny krem dla kobiet – Beauty Cream

WOSK PSZCZELI


Organiczny krem dla dzieci – Baby Cream

MASŁO SHEA
Masło shea zawiera cenne właściwości przeciwzapalne i regenerujące komórki, które pomagają leczyć rany i łagodzić podrażnienia skóry.

ZAPACHY


Nasze całkowicie naturalne zapachy są używane w idealnym połączeniu, dzięki czemu nasze produkty nie tylko odmładzają Twoją skórę, ale także fantastycznie pachną.

MANDARYNKA


Organiczny krem dla kobiet – Beauty Cream

WANILIA

Organiczny krem dla dzieci – Baby Cream

LAWENDA


Organiczny olejek – Wonder Oil

RÓŻA


Organiczny olejek – Wonder Oil

OLEJKI ETERYCZNE
Olejki eteryczne to jedne z najpotężniejszych olejków natury, idealne do leczenia i odbudowy skóry. W naszych produktach wykorzystujemy zapach olejku lawendowego (Organic Wonder Oil), olejku geraniowego (Organic Beauty Cream), cytryny i olejku mandarynkowego. 
Te naturalnie występujące olejki mają właściwości przeciwzapalne, które przyczyniają się do rewitalizacji skóry. Antyseptyczne właściwości olejku mandarynkowego i lawendowego pomagają odtruć skórę, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia.

NATURA JEST
NAJLEPSZYM UZDROWICIELEM