NASZA HISTORIA

Naszym celem jest upiększenie codziennego życia każdej mamy. Dzięki ekologicznym, certyfikowanym naturalnym składnikom aktywnym wysokiej jakości, nasze produkty dla dzieci i mam są opracowywane z myślą o potrzebach skóry – ochronie, pielęgnacji, nawilżaniu i regeneracji. Tylko to, co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny
Sijiao Feng-Göhringer, założycielka NATURALSOPHY

Kiedy pediatra przepisał maść kortyzonową na egzemę mojej 6-miesięcznej córki Sophie, w pierwszej kolejności przypomniałam sobie, dlaczego miała tę chorobę.

Wiedziałam, że egzema została zaogniona po użyciu konwencjonalnych produktów do pielęgnacji niemowląt, ale nie wiedziałam dlaczego. Chociaż kupiłam je w najlepszych intencjach, naprawdę nie miałam pojęcia, jakie nieznane chemikalia nakładam na skórę mojego dziecka.

Nie wiedziałam, że zdecydowana większość produktów dla niemowląt zawiera silikony, parafiny, mikrodrobiny plastiku, konserwanty, syntetyczne perfumy, a nawet alkohol – powszechny składnik kosmetyków naturalnych, który ma tendencję do wysuszania delikatnej skóry dziecka. Najprawdopodobniej Ty również nie wiesz, co zawierają produkty do pielęgnacji skóry Twojego dziecka. Nie jesteś sama. Wiele matek takich jak Ty i ja boryka się z tym.

Skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa. Jest pięciokrotnie cieńsza od skóry dorosłego i nie posiada jeszcze mechanizmów ochronnych i filmu lipidowego, który zyska dopiero po pełnym rozwinięciu. Ułatwia to wchłanianie zanieczyszczeń przez skórę do ciała dziecka. W rezultacie skóra traci wilgoć i jest łatwo podatna na podrażnienia i stany zapalne. Jak więc możemy oczekiwać, że nasze małe cuda będą tolerować takie składniki, jak silikony, parafiny, oleje mineralne, PEG i syntetyczne zapachy?

Jako zatroskana matka zdecydowałam się wziąć sprawy w swoje ręce. Chciałam wysokiej jakości gamy organicznych produktów do pielęgnacji skóry bez dodatku wody, alkoholu ani innych wymienionych konserwantów lub chemikaliów.

Wykorzystując swoje wykształcenie jako ekotrofolog i ekonomista żywności, od 14 lat pracuję nad badaniem witamin, pierwiastków śladowych, składników odżywczych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, obserwując ich wzajemne relacje.

Dzięki tej wiedzy i we współpracy z partnerami naukowymi i aromaterapeutycznymi, wraz z moim zespołem znaleźliśmy najważniejsze naturalne składniki aktywne NATURALSOPHY. Składniki naturalne, regenerujące i nawilżające.
Wierzymy, że każde dziecko i każda mama zasługują na najlepsze i najbardziej naturalne rozwiązania pielęgnacyjne dla najczystszej i najzdrowszej skóry.

To jest filozofia, w którą wierzymy. To jest NATURALSOPHIA.

The Naturalsophy Team

NATURALSOPHY
JEST DOBRE DLA NATURY

Posiada certyfikat jakości kosmetyków naturalnych, jednej z najsurowszych regulowanych procedur.

PRODUKTY NATURALSOPHY

Wszystkie są testowane i oceniane przez niezależne dermatologiczne centra testowe dla skóry wrażliwej.

NATURALSOPHIA

Nie testujemy na zwierzętach, a wszystkie nasze opakowania są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.

NASZA FILOZOFIA


Wszystko ma swój początek. Wierzymy, że pochodzenie naszych surowców decyduje o jakości naszych produktów. Wybierając nasze surowce, zwracamy szczególną uwagę na sposób ich produkcji i uprawy, zapewniając tylko najbardziej naturalne i czyste składniki naszych produktów do pielęgnacji skóry.
W Naturalsophy koncentrujemy się na tym, co należy uwzględnić w naszych produktach, ciężko pracujemy również, aby nasze produkty miały odpowiednie składniki, które są w 100% skuteczne. Unikamy silikonów, parabenów i wszelkich szkodliwych substancji, takich jak alkohol. Wodę zastępujemy świeżym sokiem z aloesu. Wykorzystujemy naturalne oleje i naturalne masła, dzięki czemu nasze produkty są idealnym rozwiązaniem dla suchej skóry. Żadnych toksyn. Brak produktów syntetycznych. Po prostu czysta, naturalna, zdrowa pielęgnacja skóry.